Mean Well LRS-200-5, 5VDC 40.0A 200W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
1Z3ABT9GNL
Fiyat
26,58 USD + KDV
1.455,58 TL
| Model | LRS‑200‑5 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 5 V DC |
| Çıkış Akımı | 40 A |
| Çıkış Gücü | 200 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90‑132 VAC / 180‑264 VAC / 240‑370 VDC |
| Verimlilik | ≈87 % (tipik) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, hava konveksiyonu ile |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑25 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | 215 × 115 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈660 g |
| Sertifikalar | CB, cURus, CE, RoHS |
| İzolasyon Voltajı | 3 kVAC |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!