Mean Well LRS-200-48, 48VDC 4.4A 211W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
YYA622VD98
Fiyat
23,95 USD + KDV
1.311,56 TL
| Model | LRS‑200‑48 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 48 V DC |
| Çıkış Akımı | 4.5 A |
| Çıkış Gücü | ≈216 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC / 240 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈90 % (typ.) |
| Ayarlanabilir Çıkış | 43.2 ~ 52.8 V DC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | 215 × 115 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈660 g |
| İzolasyon Gerilimi | ≈3 kVAC |
| Sertifikalar | CB, cURus, CE, RoHS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!