Mean Well LRS-200-36, 36VDC 5.9A 212W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
FXJE57LG5T
Fiyat
23,95 USD + KDV
1.311,56 TL
| Model | LRS‑200‑36 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 36 V DC |
| Çıkış Akımı | 5.9 A |
| Çıkış Gücü | ≈212 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC / 240 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈89.5 % (tipik) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Ayarlanabilir Çıkış | ≈32.4 ~ 39.6 V DC |
| Soğutma | Fansız, doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑25 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | 215 × 115 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈660 g |
| İzolasyon Voltajı | ≈3.75 kVAC |
| Sertifikalar | CB, cURus, CE vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!