Mean Well LRS-200-3.3, 3.3VDC 40.0A 132W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
FZFUJR5Z28
Fiyat
26,58 USD + KDV
1.455,58 TL
| Model | LRS‑200‑3.3 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 3.3 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈60 A |
| Çıkış Gücü | ≈198 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC / 240 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈85 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız, serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | ‑25 °C ~ +70 °C (derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | 215 × 115 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈660 g |
| İzolasyon | ≈3 kVAC |
| Sertifikalar | CB, cURus, CE, vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!