Mean Well LRS-200-15, 15VDC 14.0A 210W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
9P1ND33HDJ
Fiyat
23,95 USD + KDV
1.311,56 TL
| Model | LRS‑200‑15 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 15 V DC |
| Çıkış Akımı | 14 A |
| Çıkış Gücü | ≈210 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC / 240 ~ 370 VDC |
| Verimlilik | ≈88 % (Tipik) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fansız (konveksiyon) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C (Derating ile) |
| Boyutlar (L×W×H) | 215 × 115 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈660 g |
| İzolasyon Voltajı | ≈3 kVAC |
| Sertifikalar | CB, cURus, CE, vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!