Mean Well LRS-150F-24, 24VDC 6.5A 150W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
E9J3DRV83E
Fiyat
21,55 USD + KDV
1.180,13 TL
| Model | LRS‑150F‑24 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈6.5 A |
| Çıkış Gücü | ≈156 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 373 VDC |
| Verimlilik | ≈89 % (typ.) |
| Ayarlanabilir Çıkış | 21.6 ~ 26.4 V DC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Giriş Dalgalanma Dayanımı | 300 VAC için 5 s |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar | 159 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈480 g |
| Soğutma | Fansız, konveksiyon |
| Sertifikalar | UL62368‑1, EN60335‑1, EN61558‑1/-2‑16, GB4943 vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!