Mean Well LRS-150F-12, 12VDC 12.5A 150W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
EVYNNQQJA7
Fiyat
22,66 USD + KDV
1.240,92 TL
| Model | LRS‑150F‑12 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 12 V DC |
| Çıkış Akımı | 12.5 A |
| Çıkış Gücü | 150 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 373 VDC (tam aralık) |
| Verimlilik | ≈87.5 % |
| Korumalar | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Giriş ile Dalgalanma Dayanımı | 300 VAC 5 s |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar | 159 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈430 g |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu (fansız) |
| Sertifikalar | UL62368‑1, EN60335‑1, EN61558‑1/-2‑16, GB4943 vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!