Mean Well LRS-150-48, 48VDC 3.3A 158W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
7ARMYXYUWW
Fiyat
17,99 USD + KDV
985,17 TL
| Model | LRS‑150‑48 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 48 V DC |
| Çıkış Akımı | ≈3.2 A |
| Çıkış Gücü | ≈153.6 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 373 VDC |
| Verimlilik | ≈90 % (typ.) |
| Ayarlanabilir Çıkış | 43.2 ~ 52.8 V DC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar | 159 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈480 g |
| Soğutma | Fansız, konveksiyon |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, TUV vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!