Mean Well LRS-150-15, 15VDC 10.0A 150W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
L1DXWFAZR5
Fiyat
18,57 USD + KDV
1.016,94 TL
| Model | LRS‑150‑15 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 15 V DC |
| Çıkış Akımı | 10 A |
| Çıkış Gücü | 150 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 373 VDC (anahtarlı) |
| Çıkış Ayar Aralığı | 13.5 ~ 18 V DC |
| Verimlilik | ≈88.5 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar | 159 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈430–480 g |
| Soğutma | Fansız, konveksiyon |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, TUV vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!