Mean Well LRS-100-5, 5VDC 18.0A 90W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
HBGBDWWXEV
Fiyat
17,17 USD + KDV
940,27 TL
| Model | LRS‑100‑5 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 5 V DC |
| Çıkış Akımı | 18 A |
| Çıkış Gücü | ≈90 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 373 VDC |
| Verimlilik | ≈86 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | 129 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈340 g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!