Mean Well LRS-100-48, 48VDC 2.3A 110W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
9C7FF9KX6S
Fiyat
14,54 USD + KDV
796,24 TL
| Model | LRS‑100‑48 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 48 V DC |
| Çıkış Akımı | 2.1 A |
| Çıkış Gücü | ≈100.8 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 373 VDC |
| Verimlilik | ~%90 |
| Ayarlanabilir Çıkış | 43.2 ~ 52.8 V DC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar | 129 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈340 g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, TUV vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!