Mean Well LRS-100-36, 36VDC 2.8A 101W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
NT96HRKM61
Fiyat
14,54 USD + KDV
796,24 TL
| Model | LRS‑100‑36 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 36 V DC |
| Çıkış Akımı | 2.8 A |
| Çıkış Gücü | ≈100.8 W |
| Ayarlanabilir Çıkış | 32.4 ~ 39.6 V DC |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 373 V DC |
| Verimlilik | ≈90.5 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar | 129 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈340 g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, TUV vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!