Mean Well LRS-100-3.3, 3.3VDC 20.0A 66W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
16ZGNKULLF
Fiyat
17,17 USD + KDV
940,27 TL
| Model | LRS‑100‑3.3 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 3.3 V DC |
| Çıkış Akımı | 30 A |
| Çıkış Gücü | ≈99 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 373 VDC |
| Verimlilik | ~%85–%88 |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar | 129 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ≈340 g |
| Tip | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, TUV vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!