Mean Well LRS-100-15, 15VDC 7A 102W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
Y1SH3R2QAA
Fiyat
14,54 USD + KDV
796,24 TL
| Model | LRS‑100‑15 |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 15 V DC |
| Çıkış Akımı | 7 A |
| Çıkış Gücü | 105 W |
| Giriş Gerilim Aralığı | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 373 VDC |
| Verimlilik | ~88.5 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı gerilim / Aşırı sıcaklık |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar | 129 × 97 × 30 mm |
| Ağırlık | ~340 g |
| Soğutma | Fansız, konveksiyon |
| Tip / Kasa | Kapalı Tip (Enclosed) |
| Sertifikalar | CB, CE, cURus, TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!