Mean Well LOP-600-24 24Vdc 25.0Amp PCB (5''x3'')
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
FHMK7BV999
Fiyat
77,10 USD + KDV
4.222,18 TL
| Model | LOP-600-24 |
|---|---|
| Seri | LOP-600 Series (600 W Open Frame) |
| Ürün Tipi | Açık çerçeve AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 80 ~ 264 VAC / 113 ~ 370 VDC |
| AC Hat Frekansı | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈25 A (fan ile) |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈600 W (fan ile) / ≈400.8 W (konveksiyon) |
| Verimlilik | ≈94 % typ. |
| Aux Çıkış | 12 V / 0.5 A (fan beslemesi) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈127 × 76.2 × 33.5 mm |
| Ağırlık | ≈480 g |
| Uygulamalar | Medikal / Endüstriyel / ITE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!