Mean Well LOP-500-24 24Vdc 20.9Amp PCB (5''x3'')
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
P4MPXKZYBA
Fiyat
71,84 USD + KDV
3.934,13 TL
| Model | LOP-500-24 |
|---|---|
| Seri | LOP-500 Series (500 W Open Frame) |
| Ürün Tipi | Açık çerçeve AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 80 ~ 264 VAC / 113 ~ 370 VDC |
| AC Hat Frekansı | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈20.9 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈500 W |
| Verimlilik | ≈94.5 % typ. |
| Aux Çıkış | 12 V / 0.5 A (fan beslemesi) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈127 × 76.2 × 30.5 mm |
| Ağırlık | ≈420 g |
| Uygulamalar | Medikal, Endüstriyel, ITE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!