Mean Well LOP-400-27 27Vdc 14.9Amp PCB (5''x3'')
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
36714VCP41
Fiyat
59,93 USD + KDV
3.281,91 TL
| Model | LOP-400-27 |
|---|---|
| Seri | LOP-400 Series (400 W Açık Çerçeve) |
| Ürün Tipi | Açık çerçeve AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 80 ~ 264 VAC / 113 ~ 370 VDC |
| AC Hat Frekansı | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 27 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈14.8 A (fan ile) |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈400 W (fan ile) / ≈252 W (konveksiyon) |
| Verimlilik | ≈94.5 % typ. |
| Ek Çıkış | 12 V / 0.5 A (fan beslemesi) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈127 × 76.2 × 27.5 mm |
| Ağırlık | ≈390 g |
| Uygulamalar | Endüstriyel / Medikal / ITE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!