Mean Well LOP-300-24, 24V, 18.8A, 450W Switching Power Supply
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
FD4S3P7FGG
Fiyat
39,02 USD + KDV
2.136,83 TL
| Model | LOP-300-24 |
|---|---|
| Seri | LOP-300 Series (300 W Open Frame) |
| Ürün Tipi | Açık çerçeve AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 80 ~ 264 VAC / 113 ~ 370 VDC |
| AC Hat Frekansı | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈12.5 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈300 W (fan ile) |
| Konveksiyon Soğutma | ≈180 W |
| Verimlilik | ≈93 ~ 94 % typ. |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Ek Çıkış | 12 V / 0.5 A (fan için) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈101.6 × 50.8 × 25.4 mm |
| Ağırlık | ≈210 g |
| Uygulamalar | Medikal, Endüstriyel, ITE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!