Mean Well LOP-200-24 - Switched-Mode Power Supply 201.6W 24V 12.5A
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
DARRUGEFU4
Fiyat
35,51 USD + KDV
1.944,61 TL
| Model | LOP-200-24 |
|---|---|
| Seri | LOP-200 Series (200 W Open Frame) |
| Ürün Tipi | Açık Çerçeve AC/DC Güç Kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 80 ~ 264 VAC / 113 ~ 370 VDC |
| AC Hat Frekansı | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈8.4 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈200 W |
| Verimlilik | ≈94 % typ. |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈101.6 × 50.8 × 25.4 mm |
| Ağırlık | ≈210 g |
| Uygulamalar | Medikal, Endüstriyel, ITE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!