Mean Well ICL-16R 180-264V AC AC DIN Rayı Ani Akım Sınırlayıcı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
PLLYX6Y92H
Fiyat
26,81 USD + KDV
1.468,18 TL
| Model | ICL-16R |
|---|---|
| Ürün Tipi | AC Inrush Current Limiter |
| Giriş Gerilimi | 180 ~ 264 VAC |
| AC Hat Frekansı | 47 ~ 63 Hz |
| Inrush Limiting | ≈30 A |
| Nominal Sürekli Akım | 16 A continuous |
| AC Giriş Gücü | ≈3680 VA (16 A × 230 VAC) |
| Giriş Tüketimi | <2 W (264 VAC, 50 Hz) |
| Internal Limiting Time | ≈300 ±50 ms |
| Internal Protection | Thermal fuse (overload/fire) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Çalışma Nem | 20 ~ 90% RH non-condensing |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈175 × 42 × 24 mm |
| Ağırlık | ≈140 g |
| Uygulama | Kapasitif yüklerde yüksek başlangıç akımı sınırlama |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!