Mean Well HRPG-600-48, 48VDC 13A 624W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
JVNWNNFL1V
Fiyat
159,63 USD + KDV
8.741,72 TL
| Model | HRPG-600-48 |
|---|---|
| Seri | HRPG-600 |
| Ürün Tipi | Tek çıkışlı AC/DC güç kaynağı (kapalı kasa) |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC (universal) |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 48 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈13.5 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈648 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈43.2 ~ 57.6 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈88 % (typ.) |
| PFC | Dahili aktif PFC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| DC OK Sinyali | Var |
| Soğutma | Fan kontrollü |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈218 × 105 × 63.5 mm |
| Ağırlık | ≈1.58 kg |
| Sertifikalar | CE / cURus / CB / TUV vb. |
| Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!