Mean Well HRPG-450-15, 15VDC 30A 450W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
JFTKDMFF9E
Fiyat
151,69 USD + KDV
8.306,90 TL
| Model | HRPG-450-15 |
|---|---|
| Seri | HRPG-450 |
| Ürün Tipi | Tek çıkışlı AC/DC güç kaynağı (kapalı kasa) |
| Giriş Gerilimi | ≈85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 15 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈30 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈450 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈13.5 ~ 18 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈88 % (typ.) |
| PFC | Aktif PFC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fan kontrollü / doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈218 × 105 × 41 mm |
| Ağırlık | ≈1.1 kg |
| Sertifikalar | CE / UL / EN62368-1 vb. |
| Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!