Mean Well HRPG-150-24 24V DC 6.5A Tek Çıkışlı Kapalı Kasa Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
T6ZUZMWMLY
Fiyat
65,19 USD + KDV
3.569,96 TL
| Model | HRPG-150-24 |
|---|---|
| Seri | HRPG-150 |
| Ürün Tipi | Tek çıkışlı AC/DC güç kaynağı (kapalı kasa) |
| Giriş Gerilimi | ≈85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈6.5 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈156 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈21.6 ~ 28.8 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈87 % (typ.) |
| PFC | Aktif PFC (PF > 0.95) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Doğal hava konveksiyonu (fanless) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈159 × 97 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈630 g |
| Sertifikalar | EN60950-1 / UL60950-1 vb. |
| Bağlantı | Klemens / Terminal blok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!