Mean Well HRPG-1000-24, 24VDC 42A PFC 1008W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
G1YHB9DZNZ
Fiyat
219,33 USD + KDV
12.011,03 TL
| Model | HRPG-1000-24 |
|---|---|
| Seri | HRPG-1000 |
| Ürün Tipi | Tek çıkışlı AC/DC güç kaynağı (kapalı kasa) |
| Giriş Gerilimi | 90 ~ 264 VAC / 127 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈42 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈1 008 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈22 ~ 28 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈93 % (typ.) |
| PFC | Dahili aktif PFC (PF > 0.95) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| DC OK Sinyali | Var |
| Soğutma | Fan kontrollü |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈218 × 105 × 63.5 mm |
| Ağırlık | ≈1.53 kg |
| Sertifikalar | UL62368-1 / EN62368-1 / CE / CB vb. |
| Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!