Mean Well HRP-75-24 75W AC-DC Tek Çıkışlı Power Supply
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
ZMZADWWV1T
Fiyat
40,30 USD + KDV
2.206,92 TL
| Model | HRP-75-24 |
|---|---|
| Seri | HRP-75 |
| Ürün Tipi | Açık kasa (enclosed) AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈3.2 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈76.8 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈21.6 ~ 28.8 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈88.5 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| PFC | Aktif PFC (Power Factor Correction) |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈129 × 98 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈470 g |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / TUV (EN62368-1, EN55032 class B) |
| Montaj / Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!