Mean Well HRP-600N3-24 24Vdc 27A Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
48H3BJXZXD
Fiyat
151,11 USD + KDV
8.275,14 TL
| Model | HRP-600N3-24 |
|---|---|
| Seri | HRP-600N3 |
| Ürün Tipi | Tek çıkışlı AC/DC güç kaynağı (kapalı kasa) |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈27 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈648 W |
| Verimlilik (typ.) | ≈88 % (typ.) |
| PFC | Dahili aktif PFC (yaklaşık) |
| Tepe Gücü | ≈300 % kısa süreli peak güç |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fan kontrollü / doğal hava konveksiyonu |
| DC OK Sinyali | Var |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈218 × 105 × 61.5 mm |
| Ağırlık | ≈1.39 kg |
| Sertifikalar | UL62368-1 / EN62368-1 / CE / CB / EAC vb. |
| Montaj / Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!