Mean Well HRP-600-5, 5VDC 120.0A 600W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
QWRE6MPV3C
Fiyat
143,81 USD + KDV
7.875,38 TL
| Model | HRP-600-5 |
|---|---|
| Seri | HRP-600 |
| Ürün Tipi | AC/DC güç kaynağı (kapalı kasa) |
| Giriş Gerilimi | ≈85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 5 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈120 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈600 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈4.3 ~ 5.8 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈82 % (typ.) |
| PFC | Dahili aktif PFC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu (fan) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈218 × 105 × 63.5 mm |
| Ağırlık | ≈1.58 kg |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / TUV (EN/UL62368-1 vb.) |
| Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!