Mean Well HRP-600-36, 36VDC 17.5A 630W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
7TFSAFWFPT
Fiyat
143,81 USD + KDV
7.875,38 TL
| Model | HRP-600-36 |
|---|---|
| Seri | HRP-600 |
| Ürün Tipi | AC/DC güç kaynağı (kapalı kasa) |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC (evrensel) |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 36 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈17.5 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈630 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈28.8 ~ 39.6 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈89 % (typ.) |
| PFC | Dahili aktif PFC |
| DC OK sinyali | Var |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu / kontrol edilen fan |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈218 × 105 × 63.5 mm |
| Ağırlık | ≈1.5 kg |
| Sertifikalar | UL62368-1 / EN62368-1 vb. |
| Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!