Mean Well HRP-600-12, 12VDC 53.0A 636W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
GXNXEQMWQT
Fiyat
143,81 USD + KDV
7.875,38 TL
| Model | HRP-600-12 |
|---|---|
| Seri | HRP-600 |
| Ürün Tipi | Tek çıkışlı AC/DC güç kaynağı (kapalı kasa) |
| Giriş Gerilimi | ≈85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 12 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈53 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈636 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈10.2 ~ 13.8 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈88 % (typ.) |
| Aktif PFC | Var |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fan kontrollü / doğal hava |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈218 × 105 × 63.5 mm |
| Ağırlık | ≈1.6 kg |
| Sertifikalar | CE / UL / TUV (endüstri standartları) |
| Montaj / Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!