Mean Well HRP-450-15, 15VDC 30.0A 450W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
E2GPEFS562
Fiyat
138,31 USD + KDV
7.574,18 TL
| Model | HRP-450-15 |
|---|---|
| Seri | HRP-450 |
| Ürün Tipi | Kapalı kasa (enclosed) AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 15 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈30 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈450 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈13.5 ~ 18 V DC (ayarlanabilir) |
| Verimlilik (typ.) | ≈89 % (typ.) |
| PFC | Dahili aktif PFC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Fan kontrollü / doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈218 × 105 × 41 mm |
| Ağırlık | ≈1.19 kg |
| Sertifikalar | UL60950-1 / EN60950-1 vb. |
| Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!