Mean Well HRP-300N3-24 24VDC 14.0A 336W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
VSKNXG2CZC
Fiyat
90,48 USD + KDV
4.954,90 TL
| Model | HRP-300N3-24 |
|---|---|
| Seri | HRP-300N3 |
| Ürün Tipi | Kapalı kasa (enclosed) AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC (evrensel) |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈14 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈336 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈21.6 ~ 28.8 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈87 % (typ.) |
| PFC | Dahili aktif PFC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Tepe Gücü | ≈ %300 kısa süreli (5 s) peak güç desteği |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈199 × 105 × 41 mm |
| Ağırlık | ≈1 kg |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / UL62368-1 / EN62368-1 vb. |
| Montaj / Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!