Mean Well HRP-300-5, 5VDC 60.0A 300W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
S4T2ZEYCXV
Fiyat
86,56 USD + KDV
4.740,23 TL
| Model | HRP-300-5 |
|---|---|
| Seri | HRP-300 |
| Ürün Tipi | AC/DC güç kaynağı (kapalı kasa) |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 5 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈60 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈300 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈4.3 ~ 5.8 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈82 % (typ.) |
| Aktif PFC | Var |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu (fan ile kontrol opsiyonel) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈199 × 105 × 41 mm |
| Ağırlık | ≈950 g |
| Sertifikalar | EN60950-1 / UL60950-1 / CE vb. |
| Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!