Mean Well HRP-200-24, 24VDC 8.4A 201W Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
2JJAQ3J9SV
Fiyat
73,13 USD + KDV
4.004,77 TL
| Model | HRP-200-24 |
|---|---|
| Seri | HRP-200 |
| Ürün Tipi | Kapalı kasa (enclosed) AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈8.4 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈201.6 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈21.6 ~ 28.8 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈88 % (typ.) |
| Aktif PFC | Dahili aktif PFC |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈199 × 98 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈750 g |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / TUV vb. |
| Montaj / Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!