Mean Well HRP-150N3-12 150W 13A Power Supply
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
8NZRQ5HC7L
Fiyat
59,23 USD + KDV
3.243,57 TL
| Model | HRP-150N3-12 |
|---|---|
| Seri | HRP-150N3 |
| Ürün Tipi | Tek çıkışlı AC/DC güç kaynağı (kapalı kasa) |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 12 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈13 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈156 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈10.2 ~ 13.8 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈88 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Aktif PFC | Var (built-in active PFC) |
| Özellikler | 300 % pik güç kapasitesi, ayarlanabilir çıkış, sabit akım sınırlama |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu (fanless) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈159 × 97 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈540 g |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / EAC / TUV (UL62368-1 / EN62368-1 vb.) |
| Bağlantı | Terminal blok (şasi montaj) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!