Mean Well HRP-150-36 150W AC-DC Tek Çıkışlı Power Supply
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
DRZ447BBMS
Fiyat
56,42 USD + KDV
3.089,69 TL
| Model | HRP-150-36 |
|---|---|
| Seri | HRP-150 |
| Ürün Tipi | Açık kasa (enclosed) AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 36 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈4.3 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈155 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈28.8 ~ 39.6 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈89 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| PFC | Aktif PFC (PF > 0.95) |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈159 × 97 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈610 g |
| Sertifikalar | UL60950-1 / EN60950-1 / EN55022 class B vb. |
| Bağlantı / Montaj | Terminal blok / şasi montaj |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!