Mean Well HRP 150-24 150W AC-DC Tek Çıkışlı Power Supply
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
KMYD8Q1D4E
Fiyat
56,42 USD + KDV
3.089,69 TL
| Model | HRP-150-24 |
|---|---|
| Seri | HRP-150 |
| Ürün Tipi | Kapalı kasa (enclosed) AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈6.5 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈156 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈21.6 ~ 28.8 V DC (ayarlanabilir) |
| Verimlilik (typ.) | ≈88 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| PFC | Aktif PFC |
| Ripple & Gürültü (maks.) | ≈150 mV p-p |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈159 × 97 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈610 g |
| Sertifikalar | CB / CE / cURus / TUV (EN/UL60950-1, EN55022 class B) |
| Montaj / Bağlantı | Terminal blok (çıkış)/ şasi montaj |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!