Mean Well HRP-100-48 48V DC 2.2A AC-DC Tek Çıkışlı Kapalı Kasa Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
MD2TV17LM1
Fiyat
46,49 USD + KDV
2.545,90 TL
| Model | HRP-100-48 |
|---|---|
| Seri | HRP-100 |
| Ürün Tipi | Tek çıkışlı AC/DC güç kaynağı (kapalı kasa) |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 48 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈2.2 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈105.6 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈45.6 ~ 55.2 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈90 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| PFC | Aktif PFC |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +60 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈159 × 97 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈560 g |
| Sertifikalar | UL60950-1 / EN60950-1 / CE vb. |
| Montaj / Bağlantı | Terminal blok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!