Mean Well HRP-100-24 100W 24 AC-DC Tek Çıkışlı Power Supply
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
861R6UJSKR
Fiyat
46,49 USD + KDV
2.545,90 TL
| Model | HRP-100-24 |
|---|---|
| Seri | HRP-100 |
| Ürün Tipi | Tek çıkışlı AC/DC güç kaynağı (enclosed) |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈4.5 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈108 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈22.8 ~ 28.8 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈88.5 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Aktif PFC | Var |
| Soğutma | Doğal hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +60 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈159 × 97 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈560 g |
| Sertifikalar | CB / CE / cULus / TUV (EN/UL60950-1 vb.) |
| Montaj / Bağlantı | Terminal blok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!