Mean Well HRP-100-12 100W AC-DC Tek Çıkışlı Power Supply
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
6LEHJ9EQFE
Fiyat
46,49 USD + KDV
2.545,90 TL
| Model | HRP-100-12 |
|---|---|
| Seri | HRP-100 |
| Ürün Tipi | AC/DC güç kaynağı (enclosed) |
| Giriş Gerilimi | ≈85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 12 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈8.5 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈102 W |
| Aktif PFC | Var |
| Verimlilik (typ.) | ≈87.5 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +60 °C |
| Boyutlar (L×W×H) | ≈159 × 97 × 38 mm |
| Ağırlık | ≈560 g |
| Sertifikalar | CB / CE / cUL / UL60950-1 |
| Bağlantı | Terminal blok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!