Mean Well HDR-60-5, 5VDC 6.5A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
VRR3JYCNKT
Fiyat
18,57 USD + KDV
1.016,94 TL
| Model | HDR-60-5 |
|---|---|
| Seri | HDR-60 |
| Ürün Tipi | DIN-ray montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 5 V DC |
| Çıkış Akımı (maks.) | ≈6.5 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈32.5 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈5 ~ 5.5 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈85 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Montaj | DIN rayı TS-35 (7.5 / 15 mm) |
| Boyutlar (W×H×D) | ≈52.5 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈190 g |
| Sertifikalar | CE / cULus / TUV / CB gibi endüstri standartları |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!