Mean Well HDR-60-24, 24VDC 2.5A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
LKCS8A8J8P
Fiyat
16,82 USD + KDV
921,10 TL
| Model | HDR-60-24 |
|---|---|
| Seri | HDR-60 |
| Ürün Tipi | DIN-rail montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈2.5 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈60 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈21.6 ~ 29 V DC (ayarlanabilir) |
| Verimlilik (typ.) | ≈90 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| LED / Gösterge | Güç ON LED’i |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Montaj | DIN rayı (TS-35 / 7.5 & 15) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (G×Y×D) | ≈52.5 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈220 g |
| Sertifikalar | UL508 / EN61558 / IEC62368-1 / CE vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!