Mean Well HDR-60-15, 15VDC 4A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
TYPYBNG4GK
Fiyat
18,57 USD + KDV
1.016,94 TL
| Model | HDR-60-15 |
|---|---|
| Seri | HDR-60 |
| Ürün Tipi | DIN-ray montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 15 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈4 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈60 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈13.5 ~ 18 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈89 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| LED | Güç ON göstergesi |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Montaj | DIN rayı (TS-35/7.5 & TS-35/15) |
| Boyutlar (W×H×D) | ≈52.5 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈190 g |
| Sertifikalar | CE / CB / cULus / TUV |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!