Mean Well HDR-60-12, 12VDC 4.5A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
GZWKVWJ5VH
Fiyat
16,82 USD + KDV
921,10 TL
| Model | HDR-60-12 |
|---|---|
| Seri | HDR-60 |
| Ürün Tipi | DIN rail montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 12 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈4.5 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈54 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈10.8 ~ 13.8 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈88 % (typ.) |
| Ripple & Gürültü | ≈120 mV p-p |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Gösterge | LED güç ON |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Montaj | DIN rayı (TS-35/7.5 & TS-35/15) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (W×H×D) | ≈52.5 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈215 g |
| Sertifikalar | UL508, TUV EN61558, CE, CB, IEC62368-1 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!