Mean Well HDR-30-24, 24VDC 1.50A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
2S1Z781CDV
Fiyat
12,09 USD + KDV
662,08 TL
| Model | HDR-30-24 |
|---|---|
| Seri | HDR-30 |
| Ürün Tipi | DIN-rail montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈36 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈1.5 A |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈21.6 ~ 29 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈89 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (W×H×D) | ≈35 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈120 g |
| Montaj | DIN rail (TS-35) |
| Sertifikalar | CE / cULus / CB / TUV gibi endüstri standartları |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!