Mean Well HDR-30-15, 15VDC 2.00A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
6J422YALBC
Fiyat
13,67 USD + KDV
748,60 TL
| Model | HDR-30-15 |
|---|---|
| Seri | HDR-30 |
| Ürün Tipi | DIN ray montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈15 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 15 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈1 A |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈13.5 ~ 16.5 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈85 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (W×H×D) | ≈35 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈130 g |
| Montaj | DIN rayı (TS-35) |
| Sertifikalar | CE / UL / TUV vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!