Mean Well HDR-30-12, 12VDC 2.00A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
XN21SKM1P7
Fiyat
12,09 USD + KDV
662,08 TL
| Model | :contentReference[oaicite:0]{index=0} |
|---|---|
| Seri | HDR-30 |
| Ürün Tipi | DIN ray montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈24 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC (universal) |
| Frekans | 47 ~ 63 Hz |
| Nominal Çıkış Voltajı | 12 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈2 A |
| Çıkış Akım Aralığı | 0 ~ 2 A |
| Verimlilik (typ.) | ≈88 % (typ.) |
| Ripple & Gürültü | ≈120 mV p-p |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Montaj | DIN ray (TS-35/7.5 & TS-35/15) |
| Boyutlar (G×Y×D) | ≈35 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈120 g |
| Sertifikalar | UL508 / IEC62368-1 / EN61558-1 / CE |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!