Mean Well HDR-30-05, 5VDC 3.00A Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
CRJWRZKNHC
Fiyat
12,97 USD + KDV
710,27 TL
| Model | HDR-30-5 |
|---|---|
| Seri | HDR-30 |
| Ürün Tipi | DIN ray montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈15 W |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 5 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈3 A |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈4.5 ~ 5.5 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈82 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (W×H×D) | ≈35 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈130 g |
| Montaj | DIN rail TS-35 (7.5/15 mm) |
| Sertifikalar | CE / UL508 / TUV EN61558-1 vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!