Mean Well HDR-150-48, 48VDC 3.2A 153W Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
UA9N29KHWN
Fiyat
33,64 USD + KDV
1.842,21 TL
| Model | HDR-150-48 |
|---|---|
| Seri | HDR-150 |
| Ürün Tipi | DIN ray montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | ≈85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 48 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈3.2 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈153.6 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈43.2 ~ 55.2 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈90.5 % |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Gösterge | LED Power ON |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Montaj | DIN rayı (TS-35 / 7.5 & 15) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (G×Y×D) | ≈105 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈310 g |
| Sertifikalar | EN62368-1 / UL62368-1 / CE / EN61558 / EN55032 vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!