Mean Well HDR-150-24, 24VDC 6.25A 150W Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
QZPYZLWJM4
Fiyat
31,89 USD + KDV
1.746,37 TL
| Model | HDR-150-24 |
|---|---|
| Seri | HDR-150 |
| Ürün Tipi | DIN-rail montajlı AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | 85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 24 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈6.25 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈150 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈21.6 ~ 29 V DC (ayarlanabilir) |
| Verimlilik (typ.) | ≈90.5 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj |
| Gösterge | Power ON LED |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Montaj | DIN rayı (TS-35 / 7.5 & 15) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Boyutlar (G×Y×D) | ≈105 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈310 g |
| Sertifikalar | CB / CE / IEC62368-1 / UL62368-1 / EN61558 vb. |
| Bağlantı | Terminal blok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!