Mean Well HDR-150-12, 12VDC 11.3A 135W Ray Montaj Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
EJ2YCWUDYW
Fiyat
31,89 USD + KDV
1.746,37 TL
| Model | HDR-150-12 |
|---|---|
| Seri | HDR-150 |
| Ürün Tipi | Ultra ince DIN rail AC/DC güç kaynağı |
| Giriş Gerilimi | ≈85 ~ 264 VAC / 120 ~ 370 VDC |
| Nominal Çıkış Voltajı | 12 V DC |
| Nominal Çıkış Akımı | ≈11.3 A |
| Nominal Çıkış Gücü | ≈135.6 W |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ≈10.8 ~ 13.8 V DC |
| Verimlilik (typ.) | ≈89 % (typ.) |
| Koruma | Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı voltaj / Aşırı sıcaklık |
| Soğutma | Serbest hava konveksiyonu |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Montaj | DIN ray (TS-35/7.5 & 15) |
| Boyutlar (G×Y×D) | ≈105 × 90 × 54.5 mm |
| Ağırlık | ≈310 g |
| Sertifikalar | CB / CE / cULus / EN61558 / EN55032 vb. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!